Despre site

Opinii, sugestii, idei de dezvoltare pentru Nebulo.ro. Orice mesaj adresat autorilor site-ului.
Scrie răspuns
Mara

Despre site

Mesaj de Mara »

Felicitări pentru iniţiativă şi pentru realizare!
nicool
Mesaje: 1
Membru din: 04 Oct 2011, 08:15
Contact:

Re: Despre site

Mesaj de nicool »

eu sunt romanca,dar fac liceul la seral la Ady Endre,sunt clasa a XI, un liceu din bucuresti cu predare in limba maghiara, am ales acest liceu, pt k bunicul meu a fost maghiar, si eu nu stiu nici o boaba ungureste, cu toate k nu mai sunt tanara, am deja 45 de ani, vreau sa invat, sunt sigura ca acest site ma ajuta mult, datorita faptului ca este in primul rand tradus si este si audio, felicitari realizatotilor!
Avatar utilizator
lkozma
Site Admin
Mesaje: 137
Membru din: 10 Oct 2010, 15:51
Contact:

Re: Despre site

Mesaj de lkozma »

Vă mulţumim pentru mesaj şi sperăm că site-ul vă poate ajuta în învăţare. Dacă întâmpinaţi dificultăţi sau dacă aveţi nelămuriri/sugestii, nu ezitaţi să scrieţi în forum. Mult succes!
Etbag

Re: Despre site

Mesaj de Etbag »

Locuiesc in apropierea Timisoarei si in jurul meu am multi unguri. Nu mi-a placut niciodata limba maghiara dar site-ul este atractiv, bine gandit. Asa ca am inceput sa invat :D
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Mesaje: 110
Membru din: 11 Oct 2010, 15:33
Localitate: Constanţa
Contact:

Re: Despre site

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Etbag scrie:Locuiesc in apropierea Timisoarei si in jurul meu am multi unguri. Nu mi-a placut niciodata limba maghiara dar site-ul este atractiv, bine gandit. Asa ca am inceput sa invat :D
Mă bucur foarte mult că aţi început să învăţaţi de pe acest site!
Succes la învăţat şi nu uitaţi că pentru orice întrebare puteţi scrie aici în secţiunea respectivă fiecărei lecţii.

Sărbători fericite!
Én is szeretlek!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre Nebulo.ro”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori