audio

Opinii, sugestii, idei de dezvoltare pentru Nebulo.ro. Orice mesaj adresat autorilor site-ului.
Scrie răspuns
forum_vechi_Bianka17

audio

Mesaj de forum_vechi_Bianka17 »

buna! este foarte folositor acest curs si chiar am intentia sa invat maghiara in aceasta vacanta!! dar am o problema.... de ce nu pot sa ascult pronuntia????doar videoclipurile de pe youtube...
ma ajuta cineva?? va rog!!!
forum_vechi_Bianka17

Re: audio

Mesaj de forum_vechi_Bianka17 »

buna! este foarte bun acest curs, dar nu pot asculta pronuntia doar videoclipurile de pe youtube..ma poate ajuta cineva??
forum_vechi_lkozma

Re: audio

Mesaj de forum_vechi_lkozma »

Incearca sa salvezi fisierele .mp3, si sa le deschizi cu un program de genul winamp. Normal ar trebui sa se deschide automat in browser. Mai are cineva probleme cu sunetul ?
forum_vechi_iuliae

Re: audio

Mesaj de forum_vechi_iuliae »

Am si eu probleme cu sunetul dar numai la cateva..cea mai mare parte merg fara probleme...Super site-ul..

Iulia
forum_vechi_lkozma

Re: audio

Mesaj de forum_vechi_lkozma »

Am instalat acum pe site un program cu care fisierele audio se deschid automat, chiar in browser. Ar trebui sa functioneze, trebuie doar sa dai clic pe icon-ul audio din lectii. Daca acest plug-in nu merge, se pot salva fisierele cu clic-dreapta si se pot deschide in Winamp sau un program similar.
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Mesaje: 110
Membru din: 11 Oct 2010, 15:33
Localitate: Constanţa
Contact:

Re: audio

Mesaj de Ivan Petre Paul »

O alternativă ar fi descărcarea lecţiilor din acest topic: viewtopic.php?f=14&t=8.
Arhivele conţin şi fişierele audio.

Szia!
Én is szeretlek!
forum_vechi_lkozma

Re: audio

Mesaj de forum_vechi_lkozma »

Experimentam cu un program pe care l-am instalat pe site si care deschide automat fisierele audio in browser. Speram ca merge cu majoritatea browserilor, s-ar putea sa nu mearga cu Opera si cu versiuni vechi de Internet Explorer. Cu acest program, dati clic pe icon-ul audio din lectii, si sunetul trebuie sa se aude automat. Daca nu functioneaza programul, fisierele se pot salva ca si pana acum, dand clic-dreapta pe ele. Apoi ele se pot deschide in Winamp sau un alt program similar. Scrieti in comentarii daca sunt probleme. Mersi!
nicu

Re: audio

Mesaj de nicu »

forum_vechi_Bianka17 scrie:buna! este foarte folositor acest curs si chiar am intentia sa invat maghiara in aceasta vacanta!! dar am o problema.... de ce nu pot sa ascult pronuntia????doar videoclipurile de pe youtube...
ma ajuta cineva?? va rog!!!
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Mesaje: 110
Membru din: 11 Oct 2010, 15:33
Localitate: Constanţa
Contact:

Re: audio

Mesaj de Ivan Petre Paul »

nicu scrie:
forum_vechi_Bianka17 scrie:buna! este foarte folositor acest curs si chiar am intentia sa invat maghiara in aceasta vacanta!! dar am o problema.... de ce nu pot sa ascult pronuntia????doar videoclipurile de pe youtube...
ma ajuta cineva?? va rog!!!
Să înţeleg că nici dumneavoastră nu puteţi asculta materialul audio?
Ce browser folosiţi?
Én is szeretlek!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre Nebulo.ro”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori