mesaje din forumul vechi

Opinii, sugestii, idei de dezvoltare pentru Nebulo.ro. Orice mesaj adresat autorilor site-ului.
Scrie răspuns
forum_vechi_sandaalexandra

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_sandaalexandra »

buna ,sunt romanca si sotul meu este maghiar , vreau sa invat limba maghiara si vreau sa o invat cat mai repede . va multumesc din suflet.
forum_vechi_buzasgeorgeta

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_buzasgeorgeta »

Felicitari !Succes celor care vor sa invete aici !Eu am invatat singura,acum e mult mai usor !
forum_vechi_kovacsbudulangabriela

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_kovacsbudulangabriela »

Super eu sunt din Buc sotul din Tg Mures ne cunostem de 5 ani si casatoriti de 3, dar bine ca a stiut el romaneste ca altfel nu stiu cum ne intelegeam.Numai ca la ei in casa se vorbeste limba maghiara asa ca trebuie sa si inteleg ce se vorbeste in Tg Mures. Super site
forum_vechi_Tatiana

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Tatiana »

Imi place foarte mult ,chiar invat .Multumesc mult
forum_vechi_tina88

mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_tina88 »

iti multumesc mult pentru timpul pe care ni-l acorzi postand aceste lectii....de mult mi-am dorit sa stiu un pic de maghiara...acuma o sa am ocazia sa o pot invatza cat de cat....ink o data mii de multumiri
forum_vechi_delia_elena

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_delia_elena »

Este un site reusit, felicitari, si multumim. Chiar reusesc sa invat. Iubitul meu e maghiar, si as vrea sa-i incant auzul folosind si expresii in limba lui. Astept si urmatoarele lectii. bye
forum_vechi_marilena

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_marilena »

mi-am dorit foarte mult sa vizitez Budapesta. am reusit... este un oras foarte frumos..asa ca am mai vizitat-o o data...problema era uneori de comunicare..dar am folosit engleza si am gasit ajutorul cautat...cu toate astea am zapacit-o pe dra de la receptie incercand sa prind cat mai multe cuvinte in special cele folosite intr-o conversatie uzuala...de data asta vreau sa merg cu lectiile facute :)....pentru asta va multumesc pentru timpul acordat noua si acuratetea informatiilor..plus este un site foarte accesibil..in lipsa mij financiare sa dai cel putin 3000 ron pentru a invata limba nu este accesibil tuturor...mii de multumiri inca o data
forum_vechi_Tamandi13

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Tamandi13 »

E foarte bine ce faceti pe acest site! Si eu predau limba maghiara si e foarte greu pentru studentii straini, deoarece maghiara e limba cea mai grea intalnita de ei dar si cea mai frumoasa! Spor la treaba!
forum_vechi_rebeca

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_rebeca »

mă bucur și eu mult de aceste lecții. chiar îmi sunt de mare folos în învățarea limbi. mulțumesc mult celor care lucrați la ele.
forum_vechi_chisestera

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_chisestera »

multumesc frumos pentru ajutor !
imi sunt de mare folos !
spor pe mai departe !
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre Nebulo.ro”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori