mesaje din forumul vechi

Opinii, sugestii, idei de dezvoltare pentru Nebulo.ro. Orice mesaj adresat autorilor site-ului.
Scrie răspuns
forum_vechi_Cornel_Gligor

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Cornel_Gligor »

super
forum_vechi_adina_p

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_adina_p »

Felicitari pentru idee!
forum_vechi_adysa

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_adysa »

Felicitari pentru initiativa!
forum_vechi_embe

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_embe »

Felicitari.
Si mult succes!
forum_vechi_lkozma

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_lkozma »

Multumesc tuturor care vizitati acest site si pentru aprecieri si opinii. Am facut acum prima lectie un pic mai usoara, mutand o parte din material in lectiile urmatoare. Am inceput si sa adaugam material audio.
forum_vechi_vlad_santo

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_vlad_santo »

Salut,

Imi place foarte mult ideea voastra si as vrea sa va ajut si eu cum pot. Imi doresc foarte mult sa invat limba maghiara si acest site pare cea mai buna solutie.
Vizitator

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de Vizitator »

forum_vechi_vlad_santo scrie:Salut,

Imi place foarte mult ideea voastra si as vrea sa va ajut si eu cum pot. Imi doresc foarte mult sa invat limba maghiara si acest site pare cea mai buna solutie.
Salut,
multumim pentru comentariu si apreciere. Ne puteti ajuta in primul rand daca cititi lectiile si ne spuneti daca gasiti greseli sau explicatii neclare. In al doilea rand, puteti recomanda site-ul prietenilor interesati in asa ceva :)
forum_vechi_Carmenela

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Carmenela »

Felicitari si multumim! Tare ma bucur ca ai avut asa o idee. Eu sunt din Botosani si cand m-am mutat in Mures acu un1 an jumate , am crezut ca sunt in alta tara. :) Mi-e de mare ajutor, mai ales acum ca nu pot iesi prea mult la plimbare pt ca apartin copilutului meu de 4 luni. Supeeer!
O sa incerc sa fiu si constiincioasa. :)
Succes tuturor!
Vizitator

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de Vizitator »

forum_vechi_Carmenela scrie:Felicitari si multumim! Tare ma bucur ca ai avut asa o idee. Eu sunt din Botosani si cand m-am mutat in Mures acu un1 an jumate , am crezut ca sunt in alta tara. :) Mi-e de mare ajutor, mai ales acum ca nu pot iesi prea mult la plimbare pt ca apartin copilutului meu de 4 luni. Supeeer!
O sa incerc sa fiu si constiincioasa. :)
Succes tuturor!
Multumim foarte mult pentru aprecieri, si ca ne-ati vizitat site-ul. Sa va traiasca copilasul! Scrieti-ne daca aveti sugestii sau propuneri pentru lectiile urmatoare.
forum_vechi_jojo

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_jojo »

Foarte frumos structurat materialul pentru a usura invatarea.Un mod placut de a invata o limba straina.In momentul de fata imi e de un real folos.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre Nebulo.ro”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori