mesaje din forumul vechi

Opinii, sugestii, idei de dezvoltare pentru Nebulo.ro. Orice mesaj adresat autorilor site-ului.
Scrie răspuns
forum_vechi_Anonim

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Anonim »

Sper sa gaseasaca cat mai multa lume care are nevoie.
Foarte bine structurate lectiile si usor de invatat :)
Multumim
forum_vechi_Anonim

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Anonim »

buna seara sunt oni din lupeni si imi place la nebunie acest sait va multumesc
forum_vechi_lkozma

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_lkozma »

forum_vechi_Anonim scrie:buna seara sunt oni din lupeni si imi place la nebunie acest sait va multumesc
Servus Oni şi mersi pt. comentariu.
Spor la învăţat şi întreabă oricând pe forum dacă ceva nu este clar.
forum_vechi_Robert

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Robert »

foarte tare fratilor. bravo voua
forum_vechi_Arty_elena94

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Arty_elena94 »

sunt foarte bune cursurile. sunt bine explicate si usoare. felicitari!!!
forum_vechi_Gabyella2004

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Gabyella2004 »

Buna, eu sunt Gabriela si va multumesc pentru sansa pe care mi-ati dat-o de a invata limba maghiara intr-un mod foarte simplu si placut. Am foarte mare nevoie sa o invat,deoarece viitorul meu sot este pe jumatate ungur, iar familia lui se afla in Ungaria si cat de curand o sa ne mutam si noi acolo. Urati-mi bafta ca urmatoarea data cand plecam in Ungaria sa-i surprind familia cu lucruri noi invatate. O zi buna tuturor si "Spor la treaba!"
forum_vechi_Andrei_G

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Andrei_G »

forum_vechi_Gabyella2004 scrie:Buna, eu sunt Gabriela si va multumesc pentru sansa pe care mi-ati dat-o de a invata limba maghiara intr-un mod foarte simplu si placut. Am foarte mare nevoie sa o invat,deoarece viitorul meu sot este pe jumatate ungur, iar familia lui se afla in Ungaria si cat de curand o sa ne mutam si noi acolo. Urati-mi bafta ca urmatoarea data cand plecam in Ungaria sa-i surprind familia cu lucruri noi invatate. O zi buna tuturor si "Spor la treaba!"
Mult succes!
forum_vechi_Ramona_mrn

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Ramona_mrn »

Imi place mult cursul. Si chiar e de folos vreau sa spun. Multumesc!
forum_vechi_Dacy

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Dacy »

Bravo vouă... Îmi plac la nebunie lecţiile voastre de limbă maghiară... sunt aşa de explicite... învăţ şi încep să înţeleg limba maghiară mulţumită vouă... Ţineţi-o tot aşa... BRAVO! Îm plac lecţiile şi vă rog să nu vă opriţi aici... până când vom putea să vorbim maghiara mai este... Vă rog să faceţi lecţii în continuare... tot aşa de simple, pentru oricine... Din nou BRAVO şi Köszönöm!
forum_vechi_Ingrid39

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Ingrid39 »

foarte buna ideea.
traiesc in Sfantu Gheorghe,sunt medic.
as fi incantata aca as stii mai bine lb maghiara (acum o "stiu "la nivel de intelegere a catorva cuvinte,propozitii...) m-ar ajuta mult in munca mea.
sper sa ma si pot tine de invatat.
multumesc
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre Nebulo.ro”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori