dezamagit

És Ön? Iar Dvs.?
Scrie răspuns
forum_vechi_olahus

dezamagit

Mesaj de forum_vechi_olahus »

sunt foarte dezamagit de lectia a treia, nu mai are nici imagini si nici audio propriu. Poate era mai bine sa nu va grabiti sa puneti lectia a treia si sa lucrati mai mult la material.

stiu ca e gratis, la pomul laudat nu vii cu sacul, dar totusi, a scazut calitatea lectiilor si imi pare rau
forum_vechi_lkozma

Re: dezamagit

Mesaj de forum_vechi_lkozma »

Salut, si mersi pt. comentariu :) Intr-adevar am pus mai putin material in lectia 3, dar mai mult nu prea era de spus legat de aceasta tema si nu am vrut sa amestecam alte teme, mai bine le punem intr-o lectie separata. Ne-am gandit ca daca am gasit lectii video relevante pe net, nu avea rost sa "reinventam roata" si sa inregistram noi material audio, mai bine le adunam pe cele existente.

Asteptam in continuare critici constructive si sugestii concrete pentru lectii noi.
"a scazut calitatea lectiilor" poate e un pic prematur, daca te referi numai la lectia 3. Adica e o singura lectie, nu lectii, nu ? :)
forum_vechi_olahus

Re: dezamagit

Mesaj de forum_vechi_olahus »

scuze daca m-am grabit sa spun "lectiilor"

apropo de constructiv, imi poti spune ce va trata lectia urmatoare? pentru ca, daca nu depaseste ce am invatat, as putea contribui si eu cu propozitii.
Scrie răspuns

Înapoi la “Lecţia 3”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori