mesaje din forumul vechi

Opinii, sugestii, idei de dezvoltare pentru Nebulo.ro. Orice mesaj adresat autorilor site-ului.
Scrie răspuns
forum_vechi_Maria37

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Maria37 »

Felicitari pentru acest curs ! Multi vor sa invete limba maghiara si nu au de unde.
forum_vechi_ana

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_ana »

hello, stiam mai de mult de site-ul vostru dar deabia acum m-am apucat. Pentru mine care nu prea am timp e super sa pot sta acasa si sa invat. Asa ca multumesc mult de tot. Si mai multumesc celor care au lasat comentarii pentru ca asa putem afla diferite lucruri interesante. Deci am facut abecedarul si prima lectie. In seara asta urmeaza celelalte. Multumesc inca o data
forum_vechi_lkozma

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_lkozma »

forum_vechi_ana scrie:hello, stiam mai de mult de site-ul vostru dar deabia acum m-am apucat. Pentru mine care nu prea am timp e super sa pot sta acasa si sa invat. Asa ca multumesc mult de tot. Si mai multumesc celor care au lasat comentarii pentru ca asa putem afla diferite lucruri interesante. Deci am facut abecedarul si prima lectie. In seara asta urmeaza celelalte. Multumesc inca o data
Multumim si noi pentru comentariu. Spor la invatat :)
forum_vechi_raullupas

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_raullupas »

interesant, ajutator.azi am inceput.....
forum_vechi_doaradi

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_doaradi »

super fain situ vostru, mersi ca il aveti aci, sa nu il stergeti !!!!!
Vreau sa invat pe bune limba maghiara, viitoarea mea sotie e Unguroaica asa ca e posibil ca pe viitor sa ma si mut prin Ungaria .... asa ca situ vostru pe langa alte accesorii pe care le am la dispozitie (o carte de copii in maghiara si una in romana) este perfect. ..... ne auzim peste un an daca am prins limba sau nu. Szia !!!
forum_vechi_marilena

mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_marilena »

sigur ca merita invatata orice limba...cel ptuni din necesitate daca nu din placere...cat despre 'rivalitatea'' romano-maghiara...trecutul e trecut...prezentul e prezent ..si intr-un final comunitatile ar trebui sa depaseasca sfera interesului si politicului...
forum_vechi_mihaela_ms

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_mihaela_ms »

Szia.Vreau sa va spun ca site ul vostru e super.Prietenul meu este maghiar si de 3 ani ma tot chinui sa invat lb maghiara,dar nu am gasit materiale didactice.Din intamplare am dat peste site ul vostru si sunt convinsa ca voi reusi sa mi duc telul pana la capat.Mi am dat seama ca e important sa cunosti limba maghiara cand comunici cu cei de etnie maghiara pt ca astfel ii poti intelege mult mai bine,ma refer la nuante nu la cuvinte literal.Site ul e concis,usor de parcurs.Cel putin dupa prima lectie:)as vrea sa pot spune in maghiara,dar decoamdata nu pot asa ca pt moment va spun doar....keep up the good work!
forum_vechi_ionnutza

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_ionnutza »

foarte buna ideea cu site-ul. eu mi-am cumparat o carte dar nu prea am reusit sa invat. inteleg unele cuvinte da nu stiu sa pronunt de aceea e tare ca aveti si playlist. Multumesc de ajutor.
forum_vechi_dodii

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_dodii »

Foarte tare , continuati sa adaugati pentru ca acest site ma ajuta foarte mult.
De o gramada de timp caut si insfarsit am gasit de ce aveam nevoie.
Koszonom!
forum_vechi_Radooo

Re: mesaje din forumul vechi

Mesaj de forum_vechi_Radooo »

vreau sa felicit pe cei care au avut initiativa de a infiinta acest site.iubita mea este unguroaica si de foarte mult timp doresc sa invat ungureste iar cu ajutorul dvs. acest lucru este posibil si mai mult de cat atat chiar imi face placere sa invat intrucat totul este explicat foarte bine. FELICITARI
köszönöm szépen
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre Nebulo.ro”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori